Ujarzmione loki! Nieposkromiona kobiecość! 

Pod takimi hasłami marka Kerastase wprowadziła na rynek serię Discipline Curl Ideal – jest to seria kosmetyków do włosów kręconych. Włosy kręcone to gatunek włosa, który ma złożoną strukturę i wymaga szczególnej uwagi. Często są to włosy niezdyscyplinowane, puszące się i trudne do rozczesania. Włókna włosów kręconych są stale poddawane naprężeniom, które powodują, że są one bardziej wrażliwe niż włosy proste. Ponadto grubość osłonki włosów na ich długościach jest nieregularna, co powoduje powstawanie słabszych punktów skrętu w cieńszych miejscach. Warto też dodać, że spiralny kształt kręconych włosów utrudnia rozmieszczenie się sebum od nasady włosa aż po końce, a włosy „nienatłuszczone” stają się porowate, suche i bardziej się puszą.

Kobiety z włosami kręconymi i falowanymi starają się „zapanować”, zdyscyplinować swoje włosy. Marka Kerastase chcąc im w tym pomóc, oferuje 2 możliwe rozwiązania.

  1. Dla kobiet o włosach kręconych, które chcą mieć wygładzone włosy Kerastase proponuje serię Discipline Fluidealiste.
  2. Dla kobiet o włosach niezdyscyplinowanych, które chcą zachować naturalny skręt włosa Kerastase proponuje serię Discipline Curl Ideal.

W skład serii Discipline Fluidealiste wchodzą następujące produkty:

  • Kąpiel Discipline Bain Fluidealiste – zapobiega puszeniu się, sprawia, że włosy są zdyscyplinowane i odbudowane. Kąpiel tą można również kupić w wersji bez siarczanów! Pojemność 250 ml.
  • Maska Discipline – dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii sprawia, że włosy są zdyscyplinowane, miękkie w dotyku i dobrze odżywione. Pojemność 200 ml.
  • Krem Discipline Keratine Thermique – jest to mleczko termoaktywne, które chroni włosy przed puszeniem się i wilgocią. Sprawia, że włosy są wygładzone, łatwe do rozczesywania i mają piękny połysk. Pojemność 200 ml.
  • Fluid spray Discipline – jest to produkt przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów niezdyscyplinowanych, uwrażliwionych oraz normalnych. Chroni przed puszeniem się przez 72 godziny i nadaje włosom połysk. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, stanowi on pierwszą ochronę przed puszeniem się i dodatkowo ułatwia rozczesywanie. Pojemność 150 ml.

Znalezione obrazy dla zapytania kerastase discipline curl

Kosmetyki do włosów kręconych z serii Discipline Curl Ideal zawierają:

  1. Pro-keratine – jest to cząsteczka utworzona poprzez połączenie aminokwasów (Arginina + Seryna + kwas glutaminowy) z pochodną proteiny pszenicy. Jej zadaniem jest wzmocnienie włókna włosa, a dzięki dodatniemu ładunku jaki posiada – może precyzyjnie działać na ubytki we włóknie włosa.
  2. Hydrolizowaną elastynę – to elastyczna proteina zawierająca aminokwasy naturalne występujące we włosach. Jej zadaniem jest uelastycznienie włosa.

W skład tej serii wchodzą następujące kosmetyki:

Balsam myjący Discipline Curl Ideal – czyści i chroni włosy kręcone, nie zawiera silikonów, ani substancji powierzchniowo czynnych, jego zadaniem jest zachowanie kręconych i naturalnie falowanych włosów. Ma kremową konsystencję i zmysłowy zapach. Pojemność 75 ml.

Maska Discipline Curl Ideal – reguluje objętość włosów. Pojemność 200 ml.

Krem Discipline Oleo Curl Ideal – modeluje i nadaje elastyczność. Pojemność 150 ml.

Pianka Discipline Curl Ideal – nadaje sprężystość lokom. Pojemność 150 ml.

Jeśli Twoje włosy są kręcone i niezdyscyplinowane i chciałabyś nad nimi zapanować, zapraszamy po kosmetyki lub poradę do naszych fryzjerów! Czekamy na Ciebie od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 21 i w niedzielę od 10 do 20 w CH M-1!

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s